آجر نما ، آجر نما در نماي ساختمان
1396/11/29  ساعت 19| بازدید: <~PostViwe~> | نویسنده masiretejarat |
شركت آجر نما ي عمران يكي از قديمي ترين شركت هاي توليدي در زمينه آجر عمران مي باشد. كه هميشه سعي در توليد بهترين نوع آجر نما نموده است . آجر نما ، آجر نما قرمز ، آجر نما پلاك ، آجر نما قزاقي ، آجر نما انگليسي ، آجر نما ال ، آجر نما حصيري از ديگر محصولات شركت آجر نماي عمران مي باشد كه توانسته با استفاده از جديدترين تكنولوژي روز محصولاتي باكيفيت توليد و در اختيار هموطنان عزيز قرار دهد.
توضيحاتي در مورد برخي از محصولات: 
آجر نما ، آجر بادبر 
يكي از محصولات آجر نماي عمران آجر باد بر است. آجر بادبر اين محصول با كيفيت از شركت آجر نماي عمران در بسته هاي 8 عدد در دسترس است .
آجر نما ، آجر نماي قزاقي (سنتي)
آجر نماي قزاقي كه در شركت آجر نماي عمران توليد مي شود ، نسل جديدي از محصولات آجرنما مي‌باشد كه توليد آن به صورت كاملا سنتي است و در توليد آن مي‌توان از انواع خاك‌هاي شيل، رس و نسوز استفاده نمود. كارخانه آجر نماي عمران از اولين توليد كننده‌هاي آجرنماي قزاقي مي‌باشد و به دليل تنوع رنگ درخاك‌هاي نسوز و استفاده از نوع نسوز آن جلوه و زيبايي خاصي را برخوردار بوده كه به نوعي اين محصول جهت استفاده از نماهاي داخلي جلوه نابي دارد. كارخانه آجر نماي عمران براي توليد اين محصول فقط از خاك نسوز استفاده مي‌كند كه اين امر موجب تنوع رنگ بيشتر و كيفيت بالاتري داشته كه به زيبايي و مورد پسند بودن محصول كمك شاياني مي نمايد. آجر نما ، آجر نما پلاك ، آجر پلاك ، آجر پلاك نيمه : يكي از آجر هايي كه در نما از آن استفاده ميشود آجر نما به نام آجر پلاك است كه استفاده از آچر پلاك به عنوان نما سازي بيروني ساختمان و همچنين نماسازي داخلي ساختمان ، به دليل زيبايي بيشتر ، ظرافت كار، هزينه پايين نسبت به ساير مصالح ساختماني مورد استفاده براي نما سازي ساختمان ، كاربرد فراواني پيدا كرده است.
آجر نما ، آجر نما پلاك ، آجر پلاك ، آجر پلاك نيمه
جنس آجر نما پلاك از آنجايي كه آجر پلاك داراي تنوع رنگي زيادي مي باشد، لذا براي ساخت آن نيز از مواد اوليه مختلفي استفاده مي شودكه معمولا از خاك رس طبسي و ديگر انواع خاك ها به همراه افزودني هاي موثر استفاده مي شود.. براي ساختمان هاي مختلف ، و بسته به نوع محيط قرار گيري آن ، و با در نظر گرفتن سليقه مشتري ، مي توان جنس آجرنما پلاك را مشخص كرد . آجر نما پلاك در واقع نوع خاصي از آجر است كه براي زيبا سازي هرچه بيشتر ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد. آجر پلاك بنا بر طرح معماري و سليقه مصرف كننده ممكن است در بخشي از ساختمان و يا در كل نماي ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و موجب زيبايي هرچه بيشتر نماي آن مي شود.
رنگ بنديآجر پلاك
زمينه رنگ بندي آجر پلاك بسيار گسترده بوده و با توجه به سليقه كاربران و جلب رضايت مصرف كننده طيف وسيعي از رنگ بندي ها در آجر پلاك مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ آجرپلاك ممكن است از نارنجي روشن و متمايل به سفيد گرفته تا قهوه اي تيره و مايل به سياه متغير باشد. تا با نياز مشتريان را با توجه به نوع ساختمان و شرايط محيطي كه در آن قرار گرفته است را فراهم نمايد.
آجر نما ال با بهترين كيفيت در شركت آجر نماي عمران توليد مي شود
آجر نما ، آجر نما ال نيمه
آجر نما ال نيمه نيز نوعي ديگر از محصولات ما مي باشد
آجر نما ،آجر نما لفتون
مواد اوليه تشكيل دهنده آجر نما كه در معادن ما استخراج مي شود صددرصد از كاني هاي طبيعي بوده و با فرمولاسيون اختصاصي تركيب ميشوند
آجر نما ، آجر نما لفتون نيمه
تنوع در ارائه آجر نما ، بخصوص آجر نما لفتون نيمه را در شركت آجر نماي عمران تجربه كنيد
آجر نما ، آجر نما صخره اي
آجر نما به ويژه آجر نماي صخره اي كه از مزاياي آن پايدار بودن در مقابل شوك هاي سرما و گرما در مناطق گرمسير و سردسيراست .
آجرنما ، آجر نما نسوز
جهت توليد اين نوع آجر از انواع سنگ‌هاي نسوز و شاموت استفاده مي‌گردد. آجرنماي نسوز شاموتي رنگ‌ها و تركيبات مختلفي دارد. اين نوع آجر ازمقاومت فشاري بالاتري نسبت به ديگر محصولات هم سطحش برخوردار است و تلورانس ابعاد و تابيدگي آجرهاي يك كارتن و يا يك محموله بسيار ناچيز است.
كيفيت آجرهاي نسوز صنعتي از اهميت ويژه اي نيز برخوردار است زيرااين آجر ها را در حساس ترين نقاط كوره استفاده ميكنند.آجرهاي نسوز صنعتي با توجه به مكان مورد استفاده انتخاب مي شود و با توجه به اين كه ويژگي هاي هر كوره منحصر به فرد است مي بايستي براساس نقشه و طراحي قبل انتخاب شود تا از آن بدرستي استفاده شود و همچنين كار آمد باشد. علاوه بر ساخت اين آجر، نصب آن نيز امري تخصصي مي باشد كه بايد توسط افراد خبره نصب شود باشد كه آشنا يي كامل به اين امر را دارا باشد.

 

برچسب‌ها:

آجر و نمونه هاي آن
1396/11/24  ساعت 16| بازدید: <~PostViwe~> | نویسنده masiretejarat |

امروز آجر نما يكي از محصولات پر كاربردي است كه در امر ساختمان سازي از آن استفاده ميشود. آجر نما  ، آجر قرمز ،آجر نما قرمز، آجر نما زرد ، آجر صخره اي ، آجر شومينه، آجر بادبر ، آجر لفتون ، آجر پلاك ، آجر كف ،آجرنما ،  آجر لفتون قزمز ، آجر قزاقي ، آجر انگليسي ، آجر حصيري ، آجر ال و ... از جمله آجر هايي هستند كه كاربرد هاي بسياري دارد. شركت آجر نماي عمران يكي از شركت هايي است كه توانسته با توليدات متنوع و بسيار با كيفيت سهم بسرايي در برطرف كردن نياز كشور به اين محصولات را داشته باشد .

يكنواختي و اندازه هاي  دقيق در امر نما سازي و زيبا سازي و زيبايي نما.
عدم تقعر و تحدب كه موجب ميشود پس از اتمام كار،بنا بسيار زيبا و يكدست  به نظر برسد .
مقاومت فشاري بالا سبب شده است كه آجر نماي توليدي دوام زيادي داشته باشد و تا مسافت طولاني  با توجه به نوع بسته بندي حمل گردد.
مقاومت در  برابر هر گونه آب و هوا (هواي بسيار سرد و هواي بسيار گرم و مرطوب )
جذب آب مناسب و پايين بودن شوره زدگي كه همين ويژه گي سبب شده است تا سال هاي زياد زيبا و مقاوم باشد خصوصياتي كه گفته شد برخي  از ويژگي هاي توليدات شركت عمران نقش چين(با نام تجاري آجرنماي عمران ) است .
 انواع محصولاتي كه در اين شركت توليد ميشود به دليل داشتن كيفيت بسيار بالا به كشور هاي ديگر نيز صادر ميشود كه از ان جمله ميتوان به كشورهاي عراق- قزاقستان - ارمنستان -آلمان -آذربايجان -تركيه - افغانستان و امارات متحده عربي اشاره كرد .

برچسب‌ها:

آجر نما
1396/10/26  ساعت 14| بازدید: <~PostViwe~> | نویسنده masiretejarat |
 آجر نما يا  آجر قرمز  علاوه بر رنگ ظاهري تفاوت‌هاي ديگري نيز با آجر زرد دارد:
 
در تفاوت آجر زرد و آجر قرمز نما بايد گفت ، آجرنماي زرد معمولا از خاك رس تهيه مي‌شود ولي آجرنماي قرمز  از معادن سنگ كه داراي اكسيد آهن بالا مي‌باشد، تهيه مي‌شود. به طوري كه نياز به افزودن مواد رنگي نمي‌باشد و دوام رنگ به طور دائم ثابت مي‌باشد.
تفاوت دوم در تفاوت آجر زرد و قرمز نما اين است كه درصد جذب آب آجرنماي قرمز بسيار پائين بوده، به همين دليل در زمستان در هنگام يخ‌ بندان دوام بيشتري دارد و مناسب جهت استفاده در مناطق سردسيري مي‌باشد. همچنين اين نوع آجر مناسب جهت شهرهاي بزرگ و آلوده و نيز مناطق شرجي با رطوبت بالا مي‌باشد، چرا كه آجرنماي قرمز رطوبت و آلودگي را به خود جذب نمي‌كند و همين امر باعث مي‌شود تا ساليان سال با همان كيفيت اوليه باقي بماند.
سومين تفاوت آجر زرد و قرمز نما در اين است كه خاصيت ضد سايش آجرنماي قرمز باعث مي‌گردد كه در بسياري از كشورهاي جهان جهت استفاده در اماكن عمومي نظير پياده‌روها و نيز منازل ويلايي به صورت كف فرش استفاده گردد در صورتي كه آجر نماي زرد كمتر داراي چنين خصوصيتي است.
چهارمين تفاوت آجر زرد و قرمز نما ، مقاومت فشاري بسيار بالا در آجر نماي قرمز توليدي با سنگ شيل است كه آن را در مقايسه با آجر هاي توليدي با خاك رس كه عموما زرد رنگ هستند متمايز مي نمايد .
همين تفاوت آجر زرد و قرمز نما باعث گرديده تا در سراسر اروپا ، آمريكا ، چين و كشورهاي آسياي ميانه از اين نوع آجر استفاده مي‌گردد.

 

برچسب‌ها:

آجر كف - آجر نما
1396/6/21  ساعت 19| بازدید: <~PostViwe~> | نویسنده masiretejarat |

آجر كف فرش

آجر نما،آجر قرمز ، آجر پلاك ، آجر لفتون ، آجركف و...از جمله توليدات شركت آجر نماي عمران ميباشد.

در اين مطلب ما سعي ميكنيم توضيحاتي در مورد كف فرش به شما ارائه كنيم .

وقتي نام كف فرش مطرح مي شود مصالح گوناگون و فراواني در برابر ما قرار مي گيرد. سنگ، موزاييك، آسفالت، پاركت، سراميك، آجر و... از جمله كف فرش هايي مي باشند كه مصرف فراوان در ساختمان دارند. شاخصه هاي فني و كيفي هر كدام از آنها نوع كاربري انها را مشخص مي كند.آجر كف فرش فرآورده اي است كه طي مراحل شكل گيري، خشك كردن خشت و پخت در دماي بالا تبديل به محصولي با دوام مي گردد. ماده اوليه اين محصول سنگ شيل و يا سنگ معدن مي باشد.

برچسب‌ها:

[ ]

:: مطالب مشابه

بقیه صفحات

درباره سایت
عضویت در خبرنامه
عضویت لغو عضویت
نظر سنجی سایت
نتیجه
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
لینک های تبادلی اتوماتیک
فاقد لینک
ورود به سایت
نام کاربری :
پسورد :
عضویت در سایت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار سایت
بازدیدکنندگان امروز : 78
بازدیدکنندگان دیروز : 48
افراد آنلاین : 1
کل بازدیدکنندگان : 1774
دیگر موارد